Slaven Belupo poražen u Vinkovcima, deveta utakmica bez pobjede, nikako do svjetla na kraju tunela

0
slaven cibalia  mt

Sedmoplasirani Slaven Belupo koji već osam utakmica ne zna za pobjedu putovao je u Vinkovce na noge Cibaliji. Vinkovčani su u tjednu igrali kup susret protiv Varaždina, dok Slaven nije imao obaveza i mogli su se u potpunosti fokusirati na susret s Cibalijom. Nakon Cibalije, slijede dva teška domaćinstva, stiže Hajduk i stiže Dinamo, stoga bodovi nisu bili na odmet.

Posebano je povećalo bilo na napadačima Slavena koji se nisu dosad iskazali. Ništa bolja igra nije prikazana ni danas, Slaven je poražen u Vinkovcima s minimalnih 1-0. Strijelac je bio Dabro u 34. minuti. Slaven se probudio u drugom poluvremenu, međutim nije bilo dovoljno za izjednačujući pogodak.

Hoće li uprava Slaven Belupa dati povjerenje Željku Kopiću da vodi Slaven protiv Hajduka i Dinama, vidjet ćemo ubrzo. Teški susreti za spašavati kožu.

SLAVEN BELUPO: Marković – Katić, Musa, Međimorec – Vrljičak, Arap, Vidović, Goda – Ivanovski, Pejić, Trebotić, još su igrali Tatar, Kendeš i Rebernik.
TRENER: Željko Kopić

1. Dečki ja se uopće ne slažem s vama. Uprava nije kriva, kriv je trener i igrači. Upravu ste birali vi dragi građani i sada ubirete plodove vašeg glasanja. Da vas podsjetim tko je u upravi. Predsjednik Hrvoje Kolarić i njegov zamjenik Marin Pucar. Čiji je dakle ovo klub? Podravkin. Čiji su ovo dakle rezultati? Podravkini. Tko je kriv? Narod. Zna se. Nikada neće biti uprava kriva. Samo narod. E moj narode.