Slaven Belupo preskočio Šibenik i plasirao se u četvrtfinale

0
Veznjak Slavena Belupa Petar Brlek // Foto: Arhiva

Prvo poluvrijeme završilo je bez pogodaka, dok su u drugom dijelu za farmaceute precizni bili Petar Brlek u 55. minuti i Mateas Delić u 74. minuti.

Nogometaši Slavena Belupa plasirali su se u četvrtfinale Hrvatskog kupa.

Na gostovanju kod vodećeg drugoligaša Šibenika momčad Željka Kopića pobijedila je rezultatom 2:0.

Dobra uvertira uoči gostovanja Intera iz Zaprešića u Koprivnici u nedjelju, 1. studenog, u 19 sati.

U ostalim današnjim utakmicama osmine finala Hrvatskog kupa Dinamo je slavio kod trećeligaša Mladosti u Ždralovima rezultatom 3:1, iako je domaćin poveo, dok su Inter i Cibalia u Zaprešiću odigrali bez pogodaka nakon 120 minuta. Nakon izvođenja jedanaesteraca, rezultatom 4:3 pobijedila je momčad Intera.