Slaven Belupo u borbi za finale Arena kupa poražen od zagrebačke Lokomotive

Ovim porazom Slaven je završio drugi u svojoj skupini na Arena Cupu i borit će se za treće mjesto.

0

Posljednju utakmicu grupne faze Arena kupa igrali su danas Farmaceuti. Protivnik im je bila Lokomtiva, dobro znani protivnici iz HNL-a. I Slaven i Lokomotiva u dosadašnja su dva susreta upisali pobjede, stoga je ovo bila direktna borba za prvo mjesto u skupini, odnosno za ulazak u finale Arena kupa.

Prvih 45 minuta proteklo je bez golova, a onda je u drugom dijelu sve odlučeno. Prvo je u 54. minuti Kastrati zabio za vodstvo Lokomotive, a onda je u 74. zabio i Mario Burić, nekadašnji Slavenov igrač. Nadu u povratak Slaven je dobio u sudačkoj nadoknadi kada je rezultat smanjen na 2-1. Vremena za potpuni preokret nije bilo.