Slaven Belupo u prijateljskoj utakmici remizirao s Moslavinom

0
moslavina

U prijateljskoj utakmici odigranoj u srijedu poslije podne na pomoćnom igralištu Gradskog stadiona u Koprivnici, Slaven Belupo odigrao je 1:1 s drugoligašem Moslavinom iz Kutine. Pogodak za vodstvo Farmaceuta postigao je Dino Kresinger, a izjednačio je Sandro Rajković minutu prije kraja.

Moslavina je u prvom poluvremenu zadala puno problema obrani Farmaceuta, gosti iz Kutine stvorili su nekoliko izglednih prilika, a najzaslužniji za ‘čistu mrežu’ domaćih bio je mladi vratar Goran Bulić, koji je u nekoliko navrata izvrsno reagirao. Slaven je do vodstva u 17. minuti,nakon udarca Purića lopta se odbila do Kresingera koji glavom pogađa mrežu za 1:0. Konačnih 1:1. postavio je Rajković iz slične situacije. naime, Golub je tukao, Bulić istrčao i odbio loptu, a Rajković je neometan pogodio za izjednačenje.