Stolni tenis // Pintar i Sabolović uspješni na turniru u Sloveniji

0
Koprivnički stolnoteniski veterani bili su uspješni u Sloveniji

Koprivnički stolnoteniski veterani Željko Pintar i Đuro Sabolović ostvarili su zapažene rezultate na velikom 12. Međunarodnom stolno-teniskom turniru Ljutomer 2014, održanom u Sloveniji, a društvo su im pravili stolnotenisači iz Austrije, Srbije, Makedonije, Bosne i Hercegovine, Slovenije i naravno Hrvatske.

Željko Pintar nastupio je u kategoriji od 60 do 70 godina i vrlo jakoj konkurenciji osvojio odlično treće mjesto, te ponovio prošlogodišnji uspjeh na istom turniru. U borbi za finale izgubio je u odličnom nastupu od pobjednika Đ. Pahera sa rezultatom 3:2 za svega 2 poena.

Đuro Sabolović nastupio je kategoriji od 70 i više godina i također u jakoj konkurenciji osvojio drugo mjesto.

Ovo je velikih uspjeh naših veterana za koji su primili pehare i prigodne poklone.

U kategoriji 40 godina nastupio je i Dražen Matoničkin, koji je došao do četvrtfinala.