Suci oštetili Farmaceute i u Zadru

0
istra

Analiza sudačkog eksperta Matea Beusana u Oku sokolovom u sklopu emisije HNL pokazala je da je Slaven Belupo oštećen i u posljednjem jesenskom kolu.

Na gostovanju u Zadru Farmaceutima nije dosuđen očiti jedanaesterac na Mateasu Deliću već u 2. minuti utakmice.

U 64. minuti sudac Matoc iz Zaprešića dosudio je nepostojeći jedanaesteracu korist domaćina. Naime, igrač domaćih Pezo počeo je padati prije kontakta s vratarom Slavena Belupa Silviom Rodićem, a sudac je pokazao na bijelu točku i Rodiću dodijelio žuti karton.

Beusan je ustvrdio kako je sudac pogriješio, jer je trebao dosuditi prekršaj za Farmaceute. Slaven Belupo oštećen je i u prošlom kolu kad je kod kuće igrao s Interom.l Tada su suci kod rezultata 0:0 zbog nepostojećeg zaleđa poništili regularan pogodak Gorana Mujanovića.