Tihomir Marjančić pobijedio u Parnom trapu

U izuzetno uzbudljivom finalu Tihomir Marjančić odličnim gađanjem izjednačio se sa do tada prvoplasiranim Antonom Glasnovićem, da bi ga zatim u raspucavanju i pobjedio osvojivši prvo mjesto.

0
Finale

Natjecatelji Športskog streljačkog kluba Podravina nastavljaju sa svojim uspješnim ovosezonskim rezultatima u disciplinama letećih meta.

Na streljani u Vrbovcu u disciplini Parni trap, Tihomir Marjančić otpucao  je 109 meta i kao trećeplasirani ušao u finalno gađanje najboljih šest seniora, a klupski kolega Damir Mehkek otpucao je u osnovnom meču 97 meta te se također plasirao u finale kao šestoplasirani finalist.

Damir Mehkek u finalnom gađanju pogodio je osamnaest meta ostvarivši konačni plasman na šesto mjesto.

Krunoslav Srbljinović u osnovnom meču otpucao je 81 metu i ostvario plasman na trinaesto mjesto.