Treća HNL-istok // Koprivnica uvjerljiva na gostovanju kod Oriolika

0
Nogometaši Koprivnice bili su uvjerljivi protiv Oriolika // Foto: Jasminka Potočnjak

U pretposljednjoj utakmici aktualnog prvenstva Treće hrvatske nogometne lige – istok, nogometaši Koprivnice na gostovanju su svladali Oriolik rezultatom 0:4.

Zelene je u vodstvo doveo Matej Herent pogotkom u 32. minuti utakmice, Marko Ujlaki strijelac je bio u 74. i 81. minuti, dok je konačnih 0:4 postavio Josip Horvatinović u 77. minuti.

Ovom pobjedom Koprivnica kolo prije kraja zauzima treće mjesto s 51 bodom i ima dva boda manje od drugoplasirane Mladosti iz Ždralova.

U posljednjem kolu igrači Vedrana Medenjaka na domaćem terenu u subotu, 6. lipnja s početkom u 17.30 sati dočekuju Đakovo-Croatiju, a prije toga će u srijedu, 3. lipnja u 17.00 odigrati finale Kupa županije s Tehničarom iz Cvetkovca.