U Koprivnici održan “Turnir u streljaštvu 2012”

0
Turnirustreljaštvu,Koprivnica

Proteklog vikenda na koprivničkoj gradskoj streljani održan je u organizaciji Streljačkog športskog kluba Podravka i Grada Koprivnica tradicionalni „Turnir u streljaštvu-2012“ za sve građane Koprivnice, a koji se svake godine održava u sklopu „Koprivničkog ljeta“.

Na turniru je ove godine nastupilo 60 strijelaca u četiri starosne kategorije, a postignuti su vrlo dobri rezultati.

U pojedinačnoj plasmanu kadetske kategorije prvo mjesto osvojio je Luka Harambašić sa 80 krugova ispred drugoplasirane Lorene Lončarić koja je otpucala 72 kruga, a treće mjesto pripalo je sa 71 otpucanim krugom Marinu Jamboru.

Kod kadetskih ekipa prvo mjesto osvojila je ekipa „Pospanci“ (L. Harambašić, L. Lončarić i M. Jambor) sa 223 kruga. Drugoplasirana je ekipa „Početnici“ (H. Zadravec, T. Glavica, I.L. Mesić) koje je otpucala 184 kruga, a trećeplasirana je bila ekipa „Mačkice“ (L. Lončarić, H. Pongrac i A.D. Babić) sa 99 otpucanih krugova.

Tomislav Harambašić sa 85 otpucanih krugova osvojio je prvo mjesto u pojedinačnom plasmanu juniorske kategorije ispred drugoplasiranog Ivana Kolara koji je otpucao 81 krug, a trećeplasirani je bio Hrvoje Verbić sa 78 otpucanih krugova.

Juniorska ekipa „Ide-Neide“ (I. Kolar, T. Harambašić i I. Babić) osvojila je prvo mjesto sa 233 kruga ispred drugoplasirane ekipe „Braća Dalton“ (H. Verbić, M. Verbić i F. Verbić) koje je otpucala 213 krugova. Treće mjesto u juniorskoj kategoriji pripalo je ekipi „Naivci“ (D. Češnjaj, M. Belec i V. Štefanek) sa 170 otpucanih krugova.

Viktor Kozjak sa 88 otpucanih krugova najbolji je pojedinac u seniorskoj kategoriji, a drugoplasirani je bio Boris Draganić sa 85 otpucanih krugova, a trečeplasirana je Ružica Vuk sa 82 otpucana kruga.

U kategoriji seniorskih ekipa prvo mjesto pripalo je ekipi „Podravci“ (V. Kozjak, B. Sušilović i A. Golubić) sa 236 otpucanih krugova. Drugoplasirana je ekipa „Ekipa“ (N. Mehkek, S. Golubić i O. Bakliža) sa 228 otpucanih krugova, a trećeplasirana je bila ekipa „Vukovi“ sa 220 krugova (R. Vuk, K. Vuk i D. Pongrac).

U kategoriji veterana prvo mjesto u pojedinačnom plasmanu sa osvojio je Željko Ivačić sa 87 otpucanih krugova ispred drugoplasiranog Miroslava Blažeka-Kine koji je otpucao 85 krugova i trećeplasiranog Renata Kovačića sa 82 otpucana kruga.

U ekipnoj konkurenciji veterana prvo mjesto osvojila je ekipa „Nikud-Nikam“ (I. Betlehem, M. Blažek-Kina i R. Kovačić) sa 236 otpucanih krugova. Drugo mjesto osvojila je ekipa „Oldtajmeri“ (Ž. Ivačić, M. Merić i D. Eisenbeisser) sa 233 kruga, a trećeplasirana je bila ekipa „Zlatne godine“ (B. Treščec, M Evačić i Z. Lončarić) sa 193 otpucana kruga.

DOWNLOAD: Bilten natjecanja