U tri utakmice Prve i Druge ŽNL tri remija i četiri postignuta pogotka, Paveli spasio Legrad

0
NkTehnika NkGraničar

Deseto kolo Prve i Druge ŽNL i službeno je počelo. Kormorani su na svom Fizešu ugostili Dravu iz Novigrada Podravskog u sklopu Prve ŽNL. Poveli su gosti preko svog najboljeg strijelca Horvatinovića, ali stvari je na početak vratio Paveli iz redova Graničara. Susret je završio rezultatom 1-1.

U Drugoj ŽNL igrane su dvije utakmice. U Kozarevcu na alternativnom terenu Prugovca igran je susret Prugovčana i Reke koji je ujedno bio i derbi začelja s obzirom da su ove dvije momčadi posljednje u Drugoj ŽNL. Nakon 90 minuta bilo je 0-0.

Hrvatski bojovnik gostovao je u Torčecu kod Podravca. Nakon 90 minuta bilo je 1-1.