Učenici Podravskog sunca iz Poreča se vratili teži za pet medalja

0
Učenici Podravskog sunca s nastavnikom Rankom Celiščakom // Foto: Centar Podravsko sunce Koprivnica

Najsjajnije, zlatno, odličje osvojio je Mario Vuger, pokorivši konkurenciju u stolnom tenisu.

Učenici Podravskog sunca nastupili su na završnici Državnog prvenstva školskih sportskih društava za učenike s intelektualnim teškoćama, koje se od 1. do 3. svibnja održalo u Poreču.

Pod vodstvom nastavnika Ranka Celiščaka, učenici su se okušali u tri kategorije i kući se vratili s čak pet medalja. Nastupili su u atletici, stolnom tenisu i štafetnoj igri.

Najsjajnije, zlatno, odličje osvojio je Mario Vuger, pokorivši konkurenciju u stolnom tenisu. Dvije medalje skupila je Mateja Tojaga. Srebrna je bila u trčanju na 60 metara, dok se broncom okitila u bacanju loptice.

Utrku na 60 metara trčala je i Katarina Oršuš te završila kao treća, a Silvio Oršoš bio je drugi u bacanju loptice.