UŽIVO // MAXtv 1. HNL, 2. KOLO // Slaven Belupo – Hrvatski dragovoljac (trenutno 0:1)

0

Na koprivničkom Gradskom stadionu u 2. kolu MAXtv 1. HNL u 2. kolu igraju Slaven Belupo i Hrvatski dragovoljac. Kod Slavena Belupa nedostaju ozlijeđeni Pranjić i od jučer Matoš (trbušni zid), a Haračić još nema radnu dozvolu, dok je Hrvatski dragovoljac kompletan. Dosadašnji susreti: 13 utakmica, pet pobjeda Slavena Belupa, tri Hrvatskog dragovoljca i pet neriješenih ishoda. Gol-razlika je 16:16

Utakmica je počela, stanje je 0:0, pratimo je u živo. Već u 2. minuti istaknuo se Silvio Rodić. Slobodni udarac s oko 25 metara izveo je Tomić, pucao u donji lijevi golmanov kut, Rodić se bacio, odbio loptu, pa je uhvatio prije nego je otišla u korner. Prvi pljesak. Slaven Belupo ima inicijativu. Vrijeme je ugodno, a tribine su solidno popunjene. U 12. minuti Roskan je, praćen od jednog obrambenog igrača gostiju došao do pred sam gool s lijeve strane, ali je Čović obranio i poslao loptu u korner.

A u 17. minuti, u eri premoći Slavena Belupa Jazvić je prihvatio loptu koju je poslao Doležal pred vratima Slavena Belupa, i s metar-dva poslao loptu u mrežu za vodstvo gostiju od 0:1

UTAKMICA 2. KOLA MAXtv 1. HNL

SLAVEN BELUPO – HRVATSKI DRAGOVOLJAC (trenutno 0:1)

KOPRIVNICA – Gradski stadion. Gledatelja: 1500. Sudac: Ivo Krečak (Šibenik); pomoćnici Goran Perica (Šibenik) i Damir Kraljević (Zadar), četvrti sudac Duje Strukan (Split). Delegat: Kruno Adamić-Golić (Zaprešić). Kontrolor: Miro Marijanović (Osijek).

SLAVEN BELUPO (4-2-3-1): Rodić – Purić, Fuštar, Bagarić, Filipović – Gregurina, Crepulja – Glavica, Rak, Delić – Roskam. TRENER: Ivan Katalinić.

HRVATSKI DRAGOVOLJAC (4-2-3-1): Čović – Kluk, Mrčela, Gregov, Tomić – Živković, Brtan – Jazvić, Doležal, Jakšinić – Sivonjić. TRENER: Krešimir Ganjto.

STRIJELCI: 0:1 Jazvić (17′).

ŽUTI KARTONI: Gregov (Hrvatski dragovoljac)