VIDEO Pitomača razočarala kod kuće protiv Čazme, Kloštar izgubio u Grubišnom

Tehnika-Koprivnica igra danas u 19 sati protiv Legrada na umjetnom travnjaku Apaša,.

0

Novo, 16. kolo Četvrte HNL donijelo nam je tri susreta, dok se ostatak igra sutra. Pitomača je ugostila Čazmu i nije najbolje otvorila susret jer nakon uvodnih 15 minuta gubili su 0-2. Pitomačani su u drugom dijelu smanjili na 1-2, no za više nisu imali snage ni mogućnosti.

Kloštrani su imali početak iz snova u Grubišnom Polju, Matančić je daleki slobodnjak pospremio u same rašlje, no veselje nije dugo trajalo. Trebalo je desetak minuta domaćinu da izjednači. Ubačaj sa strane Bilogorci su nagurali u gol, a vratar Mladosti našao se nešto prigovoriti sucu Ličiniću pa mu je ovaj dao prvo žuti, a onda i crveni karton. Bilogora je s igračom više okrenula utakmicu, zabivši dva penala i jedan gol iz igre. Završilo je 4-1.

Suhopolje i Slatina odigrali su 2-2. Tehnika-Koprivnica igra danas u 19 sati protiv Legrada na umjetnom travnjaku Apaša, dok se sutra igraju susreti između Drnja i Velikog Trojstva, Dinama i Garića te Ferdinandovca i Zdenke.