VIDEO Pogledajte pogotke s vatrenog derbija Picoka i Ferdinandovčana igranog ove subote

U idućem kolu Graničar gostuje kod Pitomače, dok Ferdinandovac dočekuje Papuk.

0

Ove subote vatreni derbi igrali su đurđevački Graničar i Ferdinandovac. Utakmica se igrala u sklopu prvog kola Četvrte lige, a krajnji rezultat je bio 2-2. Već u osmoj minuti nakon greške obrane Picoka poveli su gosti, Zvonar je sjajno uposlio Josipa Fučka na drugoj stativi koji je samo gurnuo loptu u prazan gol.

S minimalnim vodstvom gostiju otišlo se na odmor, a u drugom poluvremenu domaći su s dva pogotka Belobrka utakmicu u potpunosti okrenuli. Svaki gol bio je burno popraćen glasnim navijanjem domaćih navijača.

Za podjelu bodova pobrinuo se Zvonar koji je u 80. minuti pospremio loptu iza Perokovića za konačnih 2-2 i tako izazvao navijačku grmljavinu na drugoj strani tribina, onoj gostujućoj.