VIDEO Pogledajte suđenje zbog kojeg Lučano Blašković neće mjesec dana suditi

Drugi kritičan dio dogodio se u drugom poluvremenu kod rezultata 1-1.

0
blškovič

Povjerenik za određivanje sudaca u Trećoj HNL Sjever, Mijo Horvat, donio je odluku kojom se Lučano Blašković izostavlja s popisa suđenja u iduće četiri prvenstvene utakmice Treće HNL Sjever.

Razlog? Suđenje ispod očekivane razine na utakmici Podravine i Poleta, navodi se u službenom glasilu lige. Blašković je prvo dosudio jedanaesterac za goste iz Svetog Martina na Muri, da bi tada promijenio odluku i dosudio simuliranje. Drugi dio dogodio se u drugom poluvremenu kod rezultata 1-1.

Sudac je vidio prekršaj (situacija kreće od 12. minute) i dosudio kazneni udarac za goste. Sve situacije možete vidjeti u videu. Delegat mu je dao ocjenu 7,7, a povjerenik samo potvrdio.

Ipak, čini se kako kazna vrijedi samo za Treću HNL, Blašković niže lige može suditi.

Pogledajte video i donesite svoju odluku.