Virje prosulo bodove kod kuće, Škaro spasio Pitomaču poraza, Jambrušić Cvetkovcu donio pobjedu

Derbi kola igrao se u Pitomači gdje je istoimeni nogometni klub ugostio kloštransku Mladost.

0
mladost kloštar slatina  jk
Mladost KP - Slatina // Foto: Jurica Karan

Danas je odigrano gotovo cijelo četvrto kolo Četvrte lige. Tehničar iz Cvetkovca na svom je Starom bregu opravdao ulogu favorita protiv gostiju iz Slatine, upisana je pobjeda 1-0. Jedini strijelac bio je Jambrušić u 60.-oj minuti.

Radnik-Križevci na čelu s trenerom Miklečićom gostovao je u Garešnici kod Garića. Križevčani se nisu proslavili te su minimalno poraženi od Garića.

Virovski Podravac ugostio je momčad Papuka koja je stigla iz Orahovice. Već u početnim minutama utakmice poveli su domaći preko Šignjara, no Papuk je izjednačio do poluvremena. U drugom poluvremenu preokrenuli su gosti u potpunosti utakmicu i rezultatom 1-3 odnijeli sva tri boda iz Virja.

Picoke je čekalo gostovanje u Bereku kod Tomislava. Nakon 90 minuta rezultat je bio 2-2.

Derbi kola igrao se u Pitomači gdje je istoimeni nogometni klub ugostio kloštransku Mladost. Pogotkom Gašparova poveli su gosti, da bi u drugom poluvremenu Škaro izjednačio za Pitomaču. Rezultat se do kraja nije mijenjao.

Virovitica je s Čazmom odigrala 2-1, a sutra se još mora odigrati susret Ferdinandovca i predavačkog Dinama.