Vugrinec prvi u paru, Anja Matovina pojedinačno

0
AFCA   AEB DBBBAB

Badmintonski klub Koprivnica predstavljali su Nika i Anja Matovina, Miroslav Samardžić, Marjan Vugrinec, Nenad Vondraček, Goran Ferenčak i Neven Sitar.

Proteklog vikenda, 4. i 5. ožujka, u Zagrebu je nakon Beograda, Sarajeva i Brežica, odigran 4. krug Alps Danube Adria lige u badmintonu.

Na turniru je sudjelovalo 174 natjecatelja iz Slovenije, Srbije, BiH, Hrvatske i Danske.

Žensku pojedinačnu B konkurenciju obilježile su sestre Matovina. Anja je osvojila zlato a Nika broncu. Međusobno su se susrele u polufinalu, gdje je Anja pobijedila u tijesna tri seta.

U konkurenciji muških parova A konkurencije, Marjan Vugrinec je sa suigračem Matijom Hranilovićem iz BK Međimurje osvojio prvo mjesto.