Završeno natjecanje u Drugoj hrvatskoj teniskoj ligi

0
tk koprivnica

Prošlog vikenda odigrano je posljednje kolo u drugoj ligi u kojem su tenisači Koprivnice ugostili momčad TK Kvarner iz Rijeke.

U susretu bez rezultatske neizvjesnosti, nekompletna momčad našeg kluba glatko je poražena od gostiju iz Rijeke s 8/1.

– Nakon devet odigranih kola plasirali smo se na peto mjesto ligaške ljestvice od 10 momčadi, što je i bio cilj uoči ove natjecateljske sezone – rekao je trener Krešimir Šifkorn.

Za prvu seniorsku momčad ove su sezone nastupali; Tomislav Ternar, Filip Cvek, Ante Andrić, Gordan Knežević, Tomislav Antoljak, Tin Šandl, Goran Rožić, Tomislav Šiško, Davor Šifkorn, Dejan Dautanec, Tedi Femec, Hrvoje Šifkorn i Petar Martinčić.

Druga seniorska momčad pobijedila u susretu za treće mjesto

U posljednjem susretu ovogodišnjeg natjecanja u 3. Hrvatskoj teniskoj ligi, druga seniorska momčad TK Koprivnica zabilježila je uvjerljivu pobjedu.

– U susretu za treće mjesto protiv momčadi TK Elkom iz Ivanca, naši tenisači pobijedili su sa 7/2 i osvojili treće mjesto od 12 klubova u sezoni 2012. godine, što je treba sada reći iznad očekivanja i predstavlja veliki uspjeh – napomenuo je trener Šifkorn.

Za momčad Koprivnice u ovoj su ligaškoj sezoni nastupali; Goran Lakuš, Goran Jalševec, Ivan Moferdin, Bojan Vitanović, Nino Sikavica, Matija Benotić, Domagoj Turk, Josip Kvakarić, Denis Borščak, Denis Korošec, Damjan Krapinec i Krsto Dominković.

Lovro Živko osvojio dvostruki naslov u Virovitici

Na turniru iz kalendara HTS-a za dječake do 14 godina nastupili su i mladi natjecatelji Teniskog kluba Koprivnica, a najuspješniji je bio Lovro Živko, koji je uvjerljivo osvojio turnir.

U polufinalnom susretu bio je bolji od klupskog kolege, Matije Gašparija sa 6/2, 6/0, da bi u finalnom susretu pobijedio Tomislava Baruna iz Kutine sa 6/1, 6/1.

U konkurenciji parova za dječake Lovro i Matija su u finalnom susretu pobijedili Tomislava Baruna i Kristijana Jarića iz Osijeka sa 6/3, 6/0.