Domagoj Rašan peti u Kupu Hrvatske

0
Koprivnički atletičari

Koprivnički atletičari i atletičarke nastupili su na Kupu Hrvatske za juniorke i juniore.

Domagoj Rašan je na 1500 m osvojio je 5. mjesto, a na 3000 m osvojio je 6. mjesto.

Matija Pjatakov u skoku u vis zauzeo je 8. mjesto.

Štafeta juniorki 4×400 m u sastavu Galinec, Žuliček, Bekčec, Hlevnjak zauzela je 7. mjesto.

Sveukupno je Atletski klub Podravski list zauzeo 17. mjesto.

Pet medalja iz Čakovca

Prošle srijede u Čakovcu je održana Utrka Grada Čakovca, s koje su se koprivnički atletičari vratili kući s pet medalja.

U kategoriji kadetkinja na 1000 m Nikolina Ferenčić osvojila je 3. mjesto.

U kategoriji kadeta na 1500 m Luka Šostarić zauzeo je 5. mjesto, u kategoriji juniorki na 1500 m Helena Bekčec zauzela je 2. mjesto, dok je Lora Žulićek zauzela 3. mjesto.

U kategoriji juniora na 3000 m Domagoj Rašan osvojio je 1. mjesto, u kategoriji veterana na 5000 m Goran Gregurec zauzeo je 2. mjesto.

Od kadetkinja nastupile su još Ana Rašan (8. mjesto), Lana Baniček (11. mjesto), od kadeta Albert Rušak (9. mjesto), Ivan Šimunić (16. mjesto) i Dino Bali (25. mjesto).

U kategoriji seniorki na 5000 m Selma Rošić-Bali zauzela je 19. mjesto, u kategoriji muških na 3000 m Tihomir Bebek 32. mjesto.