Ema Juričić u Samoboru osvojila prvu medalju u seniorskoj karijeri i postala državna viceprvakinja

U nedjelju je na prvenstvu Republike Hrvatske nastupio i Patrik Zlatec u kategoriji kadeti do 63 kilograma, a svoj je nastup završio u prvom kolu.

0

Proteklog vikenda u Samoboru se održalo karate prvenstvo Republike Hrvatske za kadete, juniore i seniore do 21. godine na kojem su nastupili članovi Karate klub Đurđevac.

Najveći uspjeh postigla je Ema Juričić koja je u kategoriji seniorki do 61. kilograma osvojila srebrnu medalju. Valjda napomenuti kako je Emi ovo prva seniorska medalja što joj je svakako poticaj za nadolazeće uspjehe. S obzirom na to da je turnir u Samoboru bio jedan od bodovnih turnira za Europsko prvenstvo, Ema će imati šansu izboriti odlazak na europsko prvenstvo koje će se održati u Pragu između 17. i 19. lipnja.

karate klub đurđevac

Emu i Patrika za ovo su natjecanje pripremali treneri Ante Čutura i Branko Jurenec.