FOTO Ema Juričić osvojila zlato i broncu i izborila nastup na Balkanskom prvenstvu

0

Đurđevčanka Ema Juričić, članica Karate kluba Hercegovina iz Zagreba bila je uspješna na Karate kupu Hrvatske za kadete, juniore i seniore koji je održan u Rijeci. Kup je ujedno bio i izborni turnir za Balkansko prvenstvo koje će se održati u Ljubljani od 17. do 19. studenog, a Ema Juričić osvojila je zlatnu medalju u kategoriji mlađih seniorki do 68 kilograma i brončanu medalju u kategoriji seniorki do 68 kilograma.

S novim uspjehom Ema je izborila odlazak na Balkansko prvenstvo gdje će predstavljati Hrvatsku kao članica reprezentacije.