FOTO Hlevnjak u zadnjim minutama zabio za ludi preokret Močila, Osvit posramio Panoniju, teški porazi Torčanaca i Herešinčana

Na vrhu je u obje lige riješeno više-manje sve, a zanimljivo bi još eventualno moglo biti na dnu

0

Prve tri utakmice u 19. kolu Prve ŽNL završile su pobjedama domaćina. Još jučer su slavili Picoki i Kalinovčani, o čemu smo pisali OVDJE, a danas prijepodne tim putem su nastavili Kunovčani, koji su u derbiju kola s 3:1 svladali Tomislav iz Drnja. Zanimljivo, Žuljićeva družina povela je preko Majetića i vodila do 61. minute, ali Bratstvo je tada na pogon Bartolića i Ćibarića zabilo tri komada u 20 minuta i napravilo veliki korak prema naslovu.

U popodnevnim terminima sve su utakmice bile otvorene, favorita nije bilo, osim eventualno Močila, koje su u dobroj formi dočekale Lipu. Osim toga, Močilani doma sve pobjeđuju, a i danas su nakon velikog preokreta, jer su dvaput gubili i na kraju slavili 3:2. Hlevnjak je zabio na samom kraju za veliku pobjedu. Derbi začelja igrao se u Starigradu, gdje su gostovali Sigečani, a razlog za veselje imali su domaćini, za pobjedu 2:0 zabili su Slobođanac i Pavešić. Osvit je u tradicionalnom podravskom okršaju protutnjao kroz Peteranec s visokih 6:0, dok je Sloga na domaćem travnjaku remizirala protiv Žabna, bilo je 3:3.

Na vrhu Kunovčani imaju 10 bodova više od Picoka i čak 15 od Drnjančana, a na samom dnu su Sigečani, koji sve više zaostaju za konkurencijom.

ŽNL, Močile - Hlebine

U Drugoj ŽNL vodeći Prugovac nije imao problema i svladao je Prekodravac 12:1, Torčanci su nakon novog potresa u klubu otišli prema Gotalovu i izgubili 4:3, Rudar je svladao zadnji Čvrstec s prilično tijesnih 3:2, dok se Herešinčani sa super neugodnog gostovanja kod Viktorije vraćaju pognutih glava, izgubili su 3:0. Mičetinac je opravdao ulogu favorita protiv Bojovnika s i u ludoj utakmici s 13 golova slavio 7:6, Bregovci su novi poraz upisali u Gornjoj Rijeci, bilo je 4:0, a zanimljivo je bilo u Novom Virju, gdje je preporođeni Graničar ugostio Sokol. Razlog za veselje imali su gosti, slavili su 1:2. Na vrhu je siguran Prugovac s devet bodova više od Rudara, a na samom dnu i u sve težoj situaciji je Čvrstec.