FOTO Jambrušić trima pogocima srušio Papuk i Tehničar vratio na vrh, sudac dva puta povlačio crveni karton

Kolo će sutra zaključiti Ferdinandovac i Slatina.

0

Šest od sedam susreta 20. kola Četvrte NL Bjelovar-Koprivnica-Virovitica odigrano je danas.

Veliki derbi za vrh odvijao se u Cvetkovcu. Nakon 90 minuta domaći Tehničar te Papuk, do ovoga kola prvi i drugi sastav prvenstva, odigrali su 3-1. Sva tri pogotka za Tehničar postigao je Kruno Jambrušić, pri čemu su prvi i posljednji s bijele točke. Dodajmo i kako su oba sastava upisala po jedan crveni karton, s time da je kod domaćina prije kraja igru napustio Vukonić.

Graničar je u Đurđevcu dočekao Mladost Kloštar Podravski. Konačni rezultat glasio je 1-0.

Podravac je, pak, u Virju odmjerio snage s Čazmom. Virovci su slavili s minimalnih 1-0.

Zanimljivo je bilo i u Pitomači gdje je istoimenom domaćinu stigao Radnik-Križevci te došao do troboda s 0-1.

U preostalim susretima, Tomislav i Dinamo odigrali su 11, a Virovitica i Garić 1-1.

Kolo će sutra zaključiti Ferdinandovac i Slatina. U nastavku pogledajte kako se igralo i navijalo u Cvetkovcu.