FOTO Mladi karatisti iz Karate Kluba Akademija Koprivnica izvrsni na natjecanju u Opatiji

Akademiju je predstavljalo dvoje natjecatelja u konkurenciji od 464 natjecatelja iz 41 kluba iz četiri države.

0

Prošle subote, Karate klub Akademija sudjelovao je na 4. Međunarodnom karate turniru “Opatija kup” 2024. u Opatiji.

– Janja Cestar natjecala se prvi put, u kategoriji Mini Cicibanke osvojila zlato i u većoj kategoriji od svojeg uzrasta Mlađe Cicibanke u kojoj je osvojila srebro. Filip Cestar natjecao se u kategorijama Mini Učenici Kate i u većoj kategoriji od svog uzrasta Mlađi Učenici Kate i osvojio dvije bronce – poručili su iz Akademije.