FOTO Oliver Orešić osvojio srebrnu medalju na krosu Hals-a u Koprivnici

0

Atletski klub Koprivnica ovog vikenda, točnije na rođendan Koprivnice bio je domaćin i organizator Pojedinačnog kros prvenstva HALS-a.

Podsjetimo, Atletski klub Koprivnica početkom je travnja u Zaprešiću na Ekipnom kros prvenstvu Hrvatske atletske lige sjever od 12 kategorija, u njih osam, stajao na pobjedničkom postolju. Tako je njima kao pobjednicima ponuđeno da budu domaćin i organizator.

AK Koprivnica, kros, Koprivnica

Tako su ugostili 22 kluba sjeverozapadne Hrvatske što je sveukupno 299 atletičara koji su stazu trčali od skupine limača do veterana.

Od naših atletičara najbolje se plasirao Oliver Orešić.

– U konkurenciji seniora na 5.000 metara Oliver Orešić je osvojio drugo mjesto u vremenu 17.04,00 – poručili su iz Kluba.

Spomenimo i ostale uspjehe atletičara Koprivnice, tako je Nikola Tucković osvojio četvrto mjesto, Matej Požgaj također četvrto mjesto te Teo Ištvan peto mjesto.