FOTO Tehnika-Koprivnica poražena u premijeri protiv Močila, srušio ih nekadašnji vratar

Borac Imbriovec dvjema pobjedama osvojio je turnir NK Zelengaja.

0

Pripreme županijskih klubova za novu sezonu polako se zahuktavaju. Jučer su, među ostalim, remizirali Ferdinandovac Virje, dok je danas Slaven Belupo u izmiješanom sastavu nadigrao Križevce.

Brojni su pripreme nastavili posljednjeg dana u tjednu, a među njima i Tehnika-Koprivnica, novopečeni klub nastao od dvaju susjednih. Protivnik na umjetnoj travi pokraj Gradskog stadiona Ivana Kušeka Apaša bile su Močile. Premijerni test za momčad pod vodstvom dosadašnjeg trenera Tehnike Tome Čikovića, a koja će se natjecati u Četvrtoj NL Bjelovar – Koprivnica – Virovitica, završio je neslavnim porazom 0-1. Jedini pogodak za županijskog drugoligaša u 83. minuti postigao je bivši vratar Alen Gregurić.

Korak u zagrijavanju pred novu sezonu napravio je i Borac Imbriovec. Na turniru NK Zelengaja, županijski prvoligaš u dvjema utakmicama igranim po 45 minuti svladao je domaćina 5-1 te NK Golubovec 2-0. Igračima trenera Zlatka Andrašića time je pripao naslov pobjednika turnira.

Dodajmo i neke od jučerašnjih rezultata. Pitomača je s Bednjom Beletinec odigrala 0-0, a Osvit Đelekovec je s 2-5 poražen od Graničara iz Kotoribe.