Kiša golova po niželigaškim terenima, Kalnik ponovno pokleknuo, Rudar slavio protiv Sabarije, a Radnički razbio Mladost iz Velikog Ravena

Graničar Novo Virje gostovao je u Pustakovcu kod Jedinstva, a nakon 90 minuta i dva isključena igrača izgubili su 3-2. Ratar i Sokol odigrali su 2-0, dok je Sabarija izgubila u Botinovcu kod Rudara s 3-2.

0
drava ps graničar nv  jk
Drava Podravske Sesvete - Graničar Novo Virje // Foto: Jurica Karan

Svi susreti Treće ŽNL počeli su u 14 sati, a vodeći Kalnik pokleknuo je ‘kod kuće’ protiv Močila, upisali su poraz 1-2. Graničar Novo Virje gostovao je u Pustakovcu kod Jedinstva, a nakon 90 minuta i dva isključena igrača izgubili su 3-2. Ratar i Sokol odigrali su 2-0, dok je Sabarija izgubila u Botinovcu kod Rudara s 3-2.

Mičetinac i Drava Podravske Sesvete igrale su mjesni derbi, a derbi je završio pobjedom domaćina 5-4. Gornja Rijeka slavila je protiv carevdarske Mladosti 5-1, dok je Dragovoljac iz Bočkovca izgubio s velikih 8-2 u Selnici Podravskoj.

Drava SP – Dragovoljac 8-2

Što se tiče posljednjeg ranga županijskih liga, u Četvrtoj ŽNL, također je bilo golova kao i kiše. Polet i Udarnik odigrali su 4-5, Radnički je slavio protiv velikoravenske Mladosti teniskim rezultatom 6-2, dok je Čvrstec slavio kod Jadran-Galeba s 1-5.