Koprivnica u generalki pred prvenstvo sjajnim preokretom svladala juniore Slaven Belupa

Za vikend Koprivnicu očekuje prvi prvenstveni susret ove godine protiv Međimurja na domaćem terenu.

0
NkKoprivnica NkSlavija

Medenjakovi dečki igrali su danas prijateljsku utakmicu na umjetnom terenu Gradskog stadiona protiv juniora Slaven Belupa. Počelo je loše za Koprivnicu, mladi Farmaceuti poveli su 2-0, jedan gol zabili su iz kornera i držali su to vodstvo sve do 75. minute kada kreće filmski preokret Zelenih.

Kolar, Čakarić i Jajalo bili su strijelci za tri gola Koprivnice, tri gola kojima su Zeleni upisali pobjedu u posljednjoj provjeri pred prvenstvo. Za Koprivnicu su igrali Jarnec, Zanjko, Pušić, Martinaga, Tucaković, Čakarić, Srbljinović, Hajdinjak, Kolar, Jambrušić i Jajalo, a još su ušli Tuba,Topić, Halavuk i Šokec.

Zeleni su bili bolji takmac tijekom cijele utakmice, a to su naplatili u posljednjih 15 minuta. Izgleda kako je presudilo seniorsko iskustvo igranja na višoj razini te bolja fizička sprema, ali mladi Sertićevi dečki pokazali su velik potencijal.