Odbojkaši koprivničke gimnazije treći na regionalnom natjecanju

0
Odbojkaška momčad koprivničke gimnazije // Foto: Gimnazija "Fran Galović"
Momčad iz 2015. godine

Regionalno natjecanje srednjih škola u odbojci održano je 10. ožujka u Čakovcu. Na natjecanju su nastupile ekipe iz Varaždina, Čakovca, Slatine te iz Giknazije „Fran Galović” iz Koprivnice.

Gimnazijska ekipa nastupila je u sastavu: Marko Bubnjić, Nikola Tuba, Nikola Posavec, Marko Koren, Luka Mikor, Vinko Međimorec, Domagoj Kuzmić, Stjepan Ferenčić, Filip Cvek, Tomislav Kušević, Miljenko Sudec i Lovro Živko pod vodstvom profesorice Natalije Šalamon.

Prvu utakmicu odigrali su protiv ekipe iz Čakovca i nakon tijesno izgubljenog prvog seta u drugom su setu izgubili koncentraciju i izgubili 2:0. Za treće mjesto igrali su protiv ekipe iz Slatine koja je izgubila protiv Varaždina i bez većih problema upisali pobjedu 2:0. Kako u ekipi nema nijednog igrača koji se profesionalno bavi odbojkom, na ovom im rezultatu treba čestitati.