Odlični rezultati koprivničkog trojca

Nika je u kategoriji U13 također osvojila prvo mjesto na turniru i pobjedu u ukupnom poretku. Nadodala je i pobjedu u ženskim parovima i pobjedu u ukupnom poretku.

0
ACEA C EB A FADFBB e

U nedjelju, u Velikoj Gorici, odigrano je šesto, posljednje kolo regionalnog kupa u sezoni 2016/2017.

Na turniru je sudjelovalo 30 igrača iz cijele Hrvatske, od toga tri iz Koprivnice.

Anja, Nika i Lovro Matovina ponovo su osvojili puno medalja.

Lovro je u kategoriji U9 osvojio prvo mjesto na turniru i pobjedu u ukupnom poretku u pojedinačnoj konkurenciji.

Anja je u kategoriji U15 osvojila 3. mjesto na turniru i 3. mjesto u ukupnom poretku u pojedinačnoj konkurenciji.

Zajedno su Anja i Nika u parovima U15 osvojile 2. mjesto na turniru i 3. mjesto u ukupnom poretku.