Osam pogodaka Slavena Belupa u Ivancu

0

Slaven Belupo gostovao je u srijedu u prijateljskoj utakmici u Ivancu, gdje mu se suprotstavila reprezentacija Ivanca. Farmaceuti su u dva poluvremena izveli dvije postave i uz efikasnu igru ostvarili pobjedu od 8:0. Po dva pogotka postigli su Šafarić i Kresinger, dok su jednom mrežu pogodili Maras, Pavec, Gregurina i Vručina.

PRIJATELJSKA UTAKMICA

REPREZENTACIJA IVANCA – SLAVEN BELUPO 0:8

SLAVEN BELUPO: Rodić, Purić, Rogulj, Lapić, Maras, Poldrugač, Posavec, Šafarić, Jajalo, Vručina, Delić (drugo poluvrijeme: Pelin, Purić, Kokalović, Lapić, Rožman, Nynkeu, Gregurina, Bilen, Jajalo, Kresinger, Tepurić). TRENER: Mile Petković.

STRIJELCI: 0:1 Maras (7), 0:2 Vručina (19), 0:3 Šafarić (21), 0:4 Šafarić (45), 0:5 Kresinger (75), 0:6 Pavec (79), 0:7 Kresinger (82), 0:8 Gregurina (85).