Picoki lako protiv Papuka koji je stigao s devet igrača, Pitomača i Križevci uvjerljivi na domaćem terenu

Posljednja ekipa prvenstva, Rovišće, gostovala je kod Križevaca koji su šesti na tablici, ali samo bod udaljeni od trećeg mjesta.

0
GraničarĐurđevac Pitomača//Foto:JuricaKaran

Tehničar iz Cvetkovca prošle je nedjelje matematički osigurao naslov prvaka lige, a već preko tjedna, točnije u srijedu, gostovali su u Kloštru Podravskom kod Mladosti. Susret je odigran ranije na upit domaćina koji zbog obaveza ne bi imao cijelu ekipu na raspolaganju ove subote, a novi prvaci pokazali su klasu i pristali na raniji susret. Iznenađenja nije bilo, Tehničar je slavio pogocima Hudaka i Mileka 1-2.

Drugoplasirana Pitomača na svom je terenu ugostila ove sezone slabu ekipu Garića, što pokazuje i njihova pozicija na tablici. Na krilima dva gola Škare i jednog Plavšića upisali su domaći pobjedu 3-0.
Đurđevački Graničar dočekao je Papuk iz Orahovice. Picoki su u prošlom kolu slomili Podravac na njegovom terenu, a sada su tražili potvrdu ta tri gostujuća boda. Nakon 90 minuta upisali su pobjedu 6-0, a da će slaviti bilo je jasno od prve minute gosti su igrali s 9 igrqča, da bi se još jedan ozlijedio u 4. minuti i Papuk je do kraja utakmice igrao s 8 igrača u polju. Za Picoke je dva zabio Belobrk, dva Šostarec, a jednog Lovrak i Mihoković.
Posljednja ekipa prvenstva, Rovišće, gostovala je kod Križevaca koji su šesti na tablici, ali samo bod udaljeni od trećeg mjesta. Razbili su Križevci Rovišće s visokih 5-1, a zabijali su Orejaš (2), Tihelka, Novak i Sučić.
Virje je gostovalo u Virovitici gdje je poraženo s 3-1. Dva je zabio kapetan Suvajac, jednog Reščić. Poveli su gosti golom Sabola, međutim domaćin je sve okrenuo na svoj mlin.