Pionirima tri, kadetima bod, a juniorima peti uzastopni poraz

0
Kadeti Slavena Belupa na treningu // Foto: Zvonimir Markač

Slavenovi pioniri i kadeti ugostili su zaprešićki Inter, ostvarivši pobjedu i remi, dok su juniori u Osijeku i peti put zaredom poraženi.

Nakon uskršnje stanke, mlađi uzrasti Slavena Belupa vratili su se prvenstvenim obvezama. Pioniri i kadeti u nedjelju su ugostili zaprešićki Inter, dok su juniori u subotu gostovali u Osijeku kod istoimenog domaćina.

Kelekovi pioniri, nakon poraza od Adriatica u posljednjem kolu, vratili su se pobjedama, a put prema protivničkoj mreži ponovno je pronašao Kranclbinder. 1:0 ovoga je puta bilo dovoljno za sva tri boda i učvršćivanje na šestoj ligaškoj poziciji.

Niz od tri pobjede, bez primljenog pogotka, prekinuli su kadeti. Medenjakovi igrači poveli su preko Srbljinovića već u sedmoj minuti susreta, no isti igrač u drugome poluvremenu zarađuje crveni karton, a Interov Čosić udarcem s 11 metara postavlja konačnih 1:1.

I peti puta zaredom juniori su ostalih praznih ruku. Poraz rezultatom od 3:1 protiv Osječana ostavio ih je na pretposljednjoj poziciji na ljestvici, a jedini strijelac za goste bio je Pavlović. Sertićeva momčad do boda je posljednji put stigla još krajem listopada prošle godine kada su sa Splitom odigrali 4:4.