Slaven Belupo napokon upalio motore, rutinska pobjeda protiv Hrvatskog dragovoljca ipak nedovoljna za bolji plasman

Slabim prijašnjim rezultatima izgubili su mogućnost osvajanja najvećih pozicija na Arena Cupu, međutim u prvom planu je fizička priprema i što bolje uigravanje za nastavak Hrvatski Telekom Prve lige.

0
NkSlavenBelupo NkIstra

Neriješeno sa zaprešićkim Interom i poraz od banjalučkog Borca rezultati su Slaven Belupa na pripremama u Medulinu. Na Arena Cupu Farmaceuti su u grupi sa Interom, Borcem i Hrvatskim dragovoljcem. Posljednji susret grupne faze Slavenaši su danas igrali s Hrvatskim dragovoljcem. Slabim prijašnjim rezultatima izgubili su mogućnost osvajanja najvećih pozicija na Arena Cupu, međutim u prvom planu je fizička priprema i što bolje uigravanje za nastavak Hrvatski Telekom Prve lige.

U današnjem susretu poveli su Farmaceuti, nakon nešto manje od pola sata bilo je 1-0. Odmah kako se krenulo u drugo poluvrijeme, Slaven je povisio na 2-0, da bi na samom isteku 90 minuta zabili za 3-0 i tako postavili konačan rezultat.

Što se tiče drugog susreta u grupi, Inter i Borac sastaju se u 15 sati, Interu za finale treba pobjeda, dok je Borcu i remi dovoljan da se nađe u finalu.

Nakon ovog susreta Farmaceuti će igrati još jedan susret razigravanja za konačan plasman.