Slaven u drugoj pripremnoj utakmici svladao vodeću momčad Slovenije, ljubljansku Olimpiju

Utakmica je počela u 14 sati, a u 23. minuti gosti iz Koprivnice su poveli 0-1.

0

Još je deset dana ostalo do početka prvenstva, a Slaven je formu počeo brusiti pripremnim utakmicama. U prvoj su za vikend poraženi od mađarskoj ZTE-a, dok su danas igrali protiv ljubljanske Olimpije.

Slovenci su prvi u svojoj ligi, a tamo igraju Stefan Savić i Luka Menalo, bivši Farmaceuti. Doduše, Menalo je bio na šestomjesečnoj posudbi u Koprivnici, ali nije se snašao tako dobro kao u Sloveniji.

Utakmica je počela u 14 sati, a u 23. minuti gosti iz Koprivnice su poveli 0-1. Nastavio je Slaven s dobrom igrom zatvorivši sve prilaze svome golu, dok su u napadu nastavili iskorištavati prilike. Na semaforu je stajala 72. minuta kad su Farmaceuti poveli 0-2. Rezultat se do kraja nije mijenjao.

Iduću pripremnu utakmicu Slaven igra u subotu protiv Aluminija na Apašu u 14.30 sati.