Slavenovi juniori pobijedili u Splitu, visok poraz kadeta

0
Pavo Crnac, trener juniora Slavena Belupa // Foto: Koprivnica.net

Juniori Slavena Belupa ostvarili su pobjedu 1:0 na gostovanju kod Splita u sklopu 10. kola Prve HNL za mlade.

Strijelac jedinog pogotka za mlade Farmaceute bio je Krunoslav Srbljinović u 66. minuti.

Slavenovi juniori pod vodstvom trenera Pave Crnca nastupili su u sastavu: Sudec, Sminderovac (od 81. Tkalčić), Jambor (od 46. Srbljinović), Senić, Gačić, Dankić, Stasjuk (od 64. Šarlija), Arap, Ujlaki, Pavlović, Mlinarić.

Kadeti su protiv Splita doživjeli visok poraz, domaćin je slavio sa čak 6:1. Zanimljivo je da je Slaven poveo s 0:1 pogotkom Lea Kovačića u 5. minuti, no Split je ubrzo preokrenuo i uz četiri gola Antonia Samca ostvario uvjerljivu pobjedu.

Za kadete Slavena Belupa pod vodstvo Ivice Sertića igrali su: Tihelka, Bogdan, Mikor, Makvić (od 53. Kraljić), Borac, Bubnjić (od 27. Martinaga), Rukavina (od 36. Šepec), Rebić, Bistrović (od 53. Tominac), Kovačić, Tuba.

Mladi Farmaceuti u sljedećem kolu u subotu, 2. studenoga dočekuju Hrvatski dragovoljac. Kadeti počinju u 13, a juniori u 15 sati.