ŠPK KOPRIVNICA Paula Škrobar i Kristina Cvitić osvojile zlato na međunarodnom plesnom natjecanju u Varaždinu

Franka Žufika (mlađi osnovci) osvojila je pet brončanih i jednu srebrnu medalju, a Mateja Kolarić (mladež) osvojila je sedam brončanih medalja.

0

Prije 10 dana u Varaždinu je, u organizaciji tri domaća kluba, održano međunarodno plesno natjecanje u standardnim i latinsko-američkim plesovima za Trofej Grada Varaždina.

Također, održano je natjecanje pojedinaca, parova i grupa. Na natjecanju je nastupilo 64 plesnih parova u standardnim i latinsko-američkim plesovima iz tri države (RH, Mađarske i Slovenije) iz 19 klubova, a sudilo je petoro sudaca. U natjecanju pojedinaca, parova i grupa natjecalo se je 72 natjecatelja, što je oko 200 ukupno natjecatelja.

Među natjecateljima bili su članovi ŠPK Koprivnica koji su ostvarili u kategoriji pojedinaca slijedeće rezultate.

Početna razina:

U kategoriji pojedinaca – NAPREDNA RAZINA: Paula Škrobar (osnovci D2) osvojila je u standardnim plesovima 2. mjesto i srebrnu medalju, a u latinsko-američkim plesovima 1. mjesto i zlatnu medalju.

Kristina Cvitić (mlađa mladež D1) u standardnim plesovima osvojila je 1. mjesto i zlatnu medalju dok je u latinsko –američkim plesovima osvojila 2. mjesto i srebrnu medalju u konkurenciji od 8 natjecatelja.