Utorak, 30. travnja 2024.
Prvi nastup predstavnica Škole trčanja

Vrhovski drugi, Žilić četvrti na Karlovačkom ceneru
V

Utrku su obilježili i premijerni nastupi polaznica Škole trčanja za odrasle, koju je AK Koprivnica pokrenuo sredinom travnja.

Atletičari AK Koprivnice nastupili su u petak na četvrtom Karlovačkom ceneru, cestovnoj utrci dužine, kako i sam naziv kaže, deset kilometara.

U elitnoj kategoriji Koprivnicu su predstavljali Zoran Žilić i Goran Gregurec. Žilić je završio kao četvrti, dok je Gregurec bio 15.

Najbolji plasman kod Koprivničanaca osvojio je Zvonko Vrhovski, zauzevši drugo mjesto u kategoriji muškaraca, gdje je 30. bio Ratko Težak. U kategoriji žena šesta je bila Marija Vladušić, a 70. Petra Žilić.

Utrku su obilježili i premijerni nastupi polaznica Škole trčanja za odrasle, koju je AK Koprivnica pokrenuo sredinom travnja. Marijela Šegović, Andreja Šimpović, Dijana Radotović i Ivana Merc okušale su se u štafeti 4X2,5 kilometra i dotrčale do 26. pozicije.