Impressum

Glavni urednik:
Sanjin Bojić // sanjin.bojic@epodravina.hr

Zamjenik glavnog urednika, sportski urednik:
Jurica Karan // jurica.karan@epodravina.hr

Novinari / suradnici:
Helena Jošt // helena.jost@epodravina.hr
Vedrana Prka // vedrana.prka@epodravina.hr
Kristina Kos // kristina.kos@epodravina.hr
Ivan Balija // ivan.balija@kosinus.hr
Marko Dedić // marko.dedic@epodravina.hr
Matija Gudlin // matija.gudlin@epodravina.hr
Irma Vargić // irma.vargic@gmail.com
Dražen Sačer // drazen.sacer1@kc.t-com.hr
Goran Šafarek // safarek@visionexpander.com
Hrvoje Petrić // hrvoje.petric@ffzg.hr
Miroslav Stručić
Mirko Hanžeković

Tehnička podrška:
Mario Kos // info@kosinus.hr
Irena Sabolović // irena.sabolovic@kosinus.hr
Matija Gudlin // matija.gudlin@kosinus.hr

Šaljite nam informacije, vijesti, pohvale, kritike
i fotografije na adresu: redakcija@epodravina.hr

Kontakt redakcija:
tel. 048 / 626-846
redakcija@epodravina.hr

Marketing:
tel. 048 / 626-846
marketing@epodravina.hr

Nakladnik:
KOSINUS usluge, vl. Mario Kos
Ivana Generalića 3/1
48000 KOPRIVNICA
OIB: 38945119308
MBO: 91797276
Broj obrtnice: 06010001469
IBAN: HR8825000091101370329 (Addiko)

ISSN: 1847-4160