24.6 C
Utorak, 30. travnja 2024.

Prva ŽNL: Prvi remi Borca, Drava bolja i od Ferdinandovca

Nakon pet uzastopnih pobjeda, Borac iz Imbriovca prekinuo je u nedjelju sjajan niz.

Protiv Omladinac-Sloge iz Herešina odigrao je na svom terenu 1:1, s tim da se od poraza spasio u samoj završnici susreta, kad je Fajdić pogodio za izjednačenje.

Gosti su poveli pogotkom Bračka nakon 20-ak minuta igre, a u redovima Borca osjetio se izostanak dvojice važnih igrača, Bastašića i Fažona. Nekoliko dobrih intervencija imao je i vratar Borca Sokač.

110831-carlos-bubnjicKiks Imbriovčana iskoristili su Novigraci, koji su im se pobjedom nad Ferdinandovcem približili na tri boda zaostatka.

Drava je u prvom poluvremenu bila slabiji suparnik, ali gosti iz Ferdinandovca nisu iskoristili tri vrlo dobre prilike, a na visini zadatka bio je i domaći vratar Gregl.

Kako to obično u nogometu biva, kazna je stigla u nastavku, kad su se gosti „ispuhali”. Akciju Drave počeo je Brazilac Carlos, nastavio Plemeniti, a pogotkom zaključio Matijašec za konačnih 1:0.

Od ostalih rezultata valja izdvojiti novi poraz Molvaraca u derbiju odigranom u Đurđevcu te visoku pobjedu Panonije nad bregovskom Mladosti.
U sljedećem kolu najzanimljivija utakmica igra se u Molvama, gdje uzdrmana Mladost dočekuje vodećeg Borca.

Druženje i sport

FOTO Plazma Sportske igre mladih u Koprivnici su okupile tisuću učenika osnovnih škola, evo tko ide na završnicu

Na sportskom igralištu u sklopu Osnovne škole Antun Nemčić Gostovinski okupilo se gotovo tisuću učenika osnovnih škola s područja...