Subota, 4. svibnja 2024.
šah

Velik uspjeh Emanuela Bunića na turniru u Zagrebu
V

Veliko iznenađenje priredio je Emanuel Bunić koji je u konkurenciji kadeta do 10 godina osvojio izvrsno drugo mjesto, pretekavši nekoliko bivših i sadašnjih kadetskih državnih prvaka.

Najmlađi koprivnički šahisti nastupili su na jakom dvodnevnom šahovskom turniru održanom u Zagrebu. Na turniru su uz hrvatske sudjelovali bosansko-hercegovački i slovenski šahisti.

U istoj kategoriji Matej Zadro osvojio je osmo mjesto, a Jan Horčiča petnaesto mjesto.

Na turniru su nastupili i trinaestogodišnji Lovro Koštić i jedanaestogodišnji Josip Koštić koji su zauzeli 22. i 28. mjesto u kategoriji starijih kadeta do 15 godina.