18.7 C
Četvrtak, 2. svibnja 2024.
atletika

FOTO Mladi atletičari Koprivnice vrlo uspješni u Prelogu

Limač Mateo Šegović osvojio je 1. mjesto i zlatnu medalju sa osvojenih 35 bodova, dok je Luka Jug osvojio srebrnu medalju sa 33 boda.

Prelog je u subotu, 21.01.2017., bio domaćin dvoranskog Prvenstva Međimurja u atletskim višebojima. Stotinjak atletičara natjecalo se u četiri discipline: trčanju na 40 m, skoku u dalj s mjesta, bacanju medicinke i kružnom trčanju.

Takmičilo se u sedam uzrastnih kategorija od najmanjih limača rođenih 2010. godine pa do kadeta rođenih 2002. godine. Po kategorijama koprivnički atletičari postigli su slijedeći rezultat:

Limači rođeni 2010. godište i mlađi:

Petar Slavinić, ukupno zauzeo 4. mjesto sa 35 bodova.

Limači i limačice rođeni 2007. godište:

Chira Markić osvojila je 3. mjesto i to s 30 bodova;

Ivan Bebek sveukupno je bio 5. sa 17 bodova;

Miroslav Bajrić sveukupno 7. mjesto sa 4 bodova.

Limači i limačice rođeni 2006. godine:

Limač Mateo Šegović osvojio je 1. mjesto i zlatnu medalju sa osvojenih 35 bodova, dok je Luka Jug osvojio srebrnu medalju sa 33 boda. Petar Senjan osvojio je peto mjesto sa 26 bodova, a Petar Cenko šesto mjesto sa 18 bodova.

Rajna Perošić osvojila je 30 bodova i zlatnu medalju, a Josipa Mikulec srebro sa 20 bodova.

Mlađi kadeti i mlađe kadetkinje rođeni 2004. i 2005. godine:

Jan Tisaj osvojio je 5. mjesto sa 15 bodova.

U najbrojnijoj kategoriji nastupila je tridest i jedna mlađa kadetkinja.

Anja Slavinić zauzela je 7. mjesto s 99 bodova, Katja Ljubić 26. mjesto 26 bodova, a Marija Gašparić 29. mjesto sa 13 bodova.