22.9 C
Ponedjeljak, 6. svibnja 2024.
Druga ŽNL

FOTO Lipa rasturila Prugovac, sigečka Mladost bolja od GOŠK-a, Viktorija lako pala u Goli

Danas su igrane tri utakmice Druge ŽNL. Vodeća Lipa gostovala je u Prugovcu kod dvanaeste momčadi prvenstva. Na papiru ju je čekao lak posao, što su i potvrdili nakon 90 minuta pobjedom 1-7. Istaknuo se Matija Ritoša s tri pogotka, dva je dodao Mislav Štrkalj, jednog Mihael Štrkalj i jednog Aleksandar Ritoša.

Posljednjeplasirani GOŠK iz Gotalova gostovao je u Sigecu kod Mladosti. Domaća ekipa bila je favorit u ovom susretu što su opravdali nakon 90 minuta pobjedom 3-2. Za domaćine su zabili Kolman, Kundih i Pakasin, dok je jedan gol gostiju upisan kao autogol, a drugi je djelo Rozmanića.

U Goli su se sastali Fugaplast i Viktorija iz Vojakovca. Domaćin je upisao uvjerljivu i naizgled laku pobjedu od 4-0.