12.1 C
Petak, 3. svibnja 2024.
prva i druga žnl

FOTO Bratstvo napunilo Viktoriju, Borac Kalinovac, derbi u Bregima pripao domaćinu

Prvi susret dana igran je u Kunovcu gdje je Bratstvo ugostilo Viktoriju. Sve osim pobjede domaćina bilo bi iznenađenje.

Sedmo kolo Prve ŽNL jučerašnjim okršajem otvorili su Miklinovec i novigradska Drava. Gosti su bili uvjerljivi, sa sigurnih 0-3 protutnjali su koprivničkim predgrađem i odnijeli sva tri boda kući. Ostali susreti igrani su danas.

Prvi susret dana igran je u Kunovcu gdje je Bratstvo ugostilo Viktoriju. Sve osim pobjede domaćina bilo bi iznenađenje koje nakon 90 minuta nismo vidjeli. Domaćin je bio siguran s rijetko viđenih 10-2.

Derbi Prekodravca i molvarske Mladosti okončan je pobjedom gostiju iz Molvi, bilo je 1-2.

Kalinovac je kod kuće poražen od imbriovečkog Borca s još rjeđe viđenih 0-11, dok su Mladost i Graničar odigrali 0-3. U susretu Panonije i Tomislav-Radnika nakon 90 minuta bilo je 1-2. Lipa i Osvit odigrali su 1-2.

Lipa – Osvit 1-2

U Drugoj ŽNL jučer su odigrane tri utakmice. Čvrstec je poražen od Hrvatskoj Bojovnika s 1-3, Močile su bile jako dobre na gostovanju u Goli gdje su slavile s 2-5, a sesvečka Drava i Prugovac podijelili su bodove odigravši 2-2.

Što se tiče današnjeg dana, u okršaju bregovske Mladosti i Podravca iz Torčeca bolji su bili domaćini s 2-1, Omladinac i Starigrad odigrali su 1-1.

Sloga iz Koprivničkog Ivanca opravdala je ulogu favorita protiv Rudara iz Glogovca pobijedivši 4-2, a Reka i Gornja Rijeka svoj susret priveli su kraju rezultatom 2-4.