15.7 C
Utorak, 30. travnja 2024.
antun đurkan

FOTO Iva Šola i Ivica Ferenčić osvojili prva mjesta na domaćem turniru u kuglanju za slijepe

Sportski klub slijepih Zagreb s 1863 srušena čunja osvojio je ekipno prvo mjesto.

Športska udruga slijepih Koprivničko-križevačke županije Podravina protekli vikend na koprivničkoj kuglani organizirala je 15. Memorijalni turnir u kuglanju za slijepe Antun Đurkan.

Nastupile su četiri ekipe: ŠUS Svjetlost Osijek, ŠUS Podravina Koprivnica, SKS Zagreb i ŠDS 4 Rijeke Karlovac. Ukupno 15 natjecatelja kuglalo je u trima kategorijama. Sportski klub slijepih Zagreb s 1863 srušena čunja osvojio je ekipno prvo mjesto.

Glede uspjeha koprivničko-križevačkog kolektiva, osvojena su dva prva pojedinačna mjesta u kategorijama B1 žene i B2 muškarci. Riječ je o Ivi Šoli s rezultatom od 481 čunja te Ivici Ferenčiču koji je srušio 672 čunja. Darko Brgles bio je drugi u kategoriji B3 sa 686 čunjeva, Marijan Črneli treći u kategoriji B3 sa 682 čunja, a Ivica Molnar šesti u kategoriji B3 s 599 čunjeva.