19.9 C
Ponedjeljak, 6. svibnja 2024.
Košarka

Koprivničanci protiv Križevčana do prve pobjede

Susret u kojem su obje momčadi tražile prve ovosezonske pobjede odigran je jučer između košarkaša Koprivnice i Križevaca, a uspješniji su s 96:67 bili Koprivničanci.

Koprivnički košarkaši u četvrtom su kolu A2 košarkaške lige sjever osvojili prve ovosezonske bodove, svladavši donedavnog prvoligaša Križevce.

Unatoč borbenosti Križevčana, Koprivničanci na poluvrijeme odlaze s prednošću od deset koševa, a pitanje pobjednika rješavaju u trećoj četvrtini, nakon koje su gostima pobjegli na čak 30 koševa razlike.

Najraspoloženije ruke u domaćim redovima imali su Halusek i Antolić. Obojica su susret završili s 27 koševa.

Koprivnica u petom ligaškom kolu gostuje kod đurđevačke Mladosti.