30.1 C
Srijeda, 24. srpnja 2024.
sedam ekipa

FOTO Na malonogometnom uličnom prvenstvu pobjedu je odnijela ekipa iz Vinogradske, najbolji igrač je Vedran Bojanić

Nagradu za fair play osvojila je ekipa Mješanci.

Proteklog je vikenda održano malonogometno ulično prvenstvo naselja Koprivnički Ivanec, na kojemu je sudjelovalo ukupno sedam ekipa.

Nakon napetih utakmica, prvo mjesto osvojila je ekipa Vinogradske ulice, drugo mjesto osvojila je Gornja Koprivnička, a treće ekipa Braće Radić.

Nagradu za najboljeg golmana turnira osvojio je Ivan Lipuš (Gornja Koprivnička), najbolji strijelac bio je Dominik Štajminger (Vinogradska), dok je nagradu za najboljeg igrača turnira osvojio Vedran Bojanić (Vinogradska). Nagradu za fair play osvojila je ekipa Mješanci.

– Čestitamo svim igračima na njihovom sudjelovanju na turniru te se nadamo kako će se tradicija malonogometnog uličnog prvenstva nastaviti i narednih godina – poručili su iz općine.

Kalinovac

Radovi vrijedni 225.000 eura, grade pješačku stazu, uređuju dječje igralište, a stiže i nova javna rasvjeta

Počeli su radovi na uređenju okoliša i dječjeg igrališta kod muzeja u Kalinovcu. Radove vrijedne 224.762,83 eura obišao je...