34.3 C
Nedjelja, 25. kolovoza 2024.
Slaven Belupo

Radeljić nakon utakmice s Lokomotivom: Čista ruka i onda iz kontre dobiješ gol, tako da su malo živci bili takni
R

Slaven Belupo jučer je na domaćem terenu u trećem kolu SuperSport Hrvatske nogometne lige remizirao s Lokomotivom. Utakmica je završila 2:2, a golove za Farmaceute postigli su Adriano Jagušić i Karlo Butić.

Svoje dojmove nakon utakmice s javnošću podijelio je trener Slavena, Ivan Radeljić.

– Utakmica je bila interesantna i otvorena s obje strane. Smatram da smo bili bliže pobjedi i dominantniji u drugom poluvremenu. Završilo je podjelom bodova no da smo igrali cijelu utakmicu kao drugo poluvrijeme siguran sam da bi rezultat bio drugačiji. Ozljede su nam malo poremetile plan i raspored, no dečki su dobro reagirali na promjene – rekao je trener Radeljić nakon utakmice.

Dodajmo kako Farmaceuti iduće kolo odlaze u susjedni Varaždin. Utakmica je na rasporedu u subotu u 18.15 sati.

SLAVEN – LOKOMOTIVA 2:2 Podjela bodova u zanimljivoj utakmici, obrana Farmaceuta je ozbiljan problem

Cijelu izjavu Slavenovog stratega pogledajte u videu u nastavku.

Posebna prigoda

FOTO/VIDEO Kristina i Karlo došli na svoje vjenčanje kamionom i dobro se proveselili

Karlo Veriga iz Hlebina i Kristina Košir iz mjesta Gornji Hraščani danas su svoju ljubav okrunili brakom, a na...