Četvrtak, 10. listopada 2024.
Uspjeh

AK Koprivnica sveukupno četvrti između 32 kluba, u muškoj konkurenciji drugi
A

U ukupnom poretku za cijelu 2024.godinu (kros plus 4 kola HALS-a) kadeti AK-a Koprivnica osvojili su treće mjesto, kadetkinje su osvojile peto mjesto, mlađi kadeti šesto mjesto, a mlađe kadetkinje četvrto mjesto

U Zagrebu je u nedjelju održano četvrto kolo HALS-a za starije kategorije na kojemu su nastupili i atletičari AK-a Koprivnica.

U skoku u vis za kadetkinje Lucija Kučko osvojila je 14.mjesto. U bacanju vortexa za mlađe kadetkinje Lucija Veh osvojila je drugo mjesto, a Ella Sever 13. mjesto.

U utrci na 200m prepone za mlađe kadetkinje Karla Obranović osvojila je treće mjesto, a Tija Požgaj 12.mjesto. U utrci na 300m prepone za kadete Teo Ištvan osvojio je šesto mjesto. U utrci na 60m za mlađe kadetkinje Ella Sever osvojila je 33.mjesto, a Lucija Veh 43. mjesto. U bacanju kugle 3kg za kadetkinje Dora Lovrinović osvojila je 17.mjesto. U utrci na 60m za kadetkinje Dora Lovrinović osvojila je treće mjesto.

U skoku u vis za mlađe kadetkinje Karla Obranović osvojila je šesto mjesto, a Tija Požgaj deveto mjesto. U utrci na 60m za kadete Dorian Držanić osvojio je drugo mjesto, Teo Ištvan 10.mjesto, a Matej Požgaj 14.mjesto. U skoku u dalj za kadete Dorian Držanić  osvojio je drugo mjesto, a Matej Požgaj deveto mjesto. U utrci na 1000m za mlađe kadetkinje Zara Štefanić osvojila je 18.mjesto, a Ema Podoreški 20.mjesto. U utrci na 1000m za kadetkinje Sara Podoreški osvojila je 12.mjesto.

U bacanju koplja za kadete Pavao Kos osvojio je deveto mjesto. U utrci štafeta na 100-200-300-400m za mlađe kadetkinje AK Koprivnica u sastavu Lucija Veh, Ella Sever, Karla Obranović i Tija Požgaj osvojila je šesto mjesto. U utrci štafeta na 100-200-300-400m za kadete AK Koprivnica u sastavu Matej Požgaj, Pavao Kos, Teo Ištvan i Dorian Držanić osvojila je treće mjesto.

U 4.kolu HALS-a kadeti AK-a Koprivnica osvojili su treće mjesto sa 158 bodova, kadetkinje četvrto mjesto s 75 bodova, a mlađe kadetkinje također četvrto mjesto sa 173 boda. U ukupnom poretku za cijelu 2024.godinu (kros plus 4 kola HALS-a) kadeti AK-a Koprivnica osvojili su treće mjesto, kadetkinje su osvojile peto mjesto, mlađi kadeti šesto mjesto, a mlađe kadetkinje četvrto mjesto.

U muškoj konkurenciji HALS-a za 2024.godinu (limači, mlađi kadeti i kadeti) AK Koprivnica  osvojila je drugo mjesto s osvojena 2.233 boda. U ženskoj konkurenciji HALS-a za 2024.godinu (limačice, mlađe kadetkinje i kadetkinje) AK Koprivnica osvojila je peto mjesto s osvojenih 2.134,5 bodova.

U sveukupnom plasmanu za 2024.godinu (muški i žene) AK Koprivnica osvojila je četvrto mjesto u konkurenciji 32 kluba s osvojena 4.367,5 bodova.

Šah

Viktor Gašparec okitio se zlatom na jakom šahovskom turniru u Križevcima

Odličan uspjeh ostvarili su mladi članovi Šahovskoga kluba Picok Đurđevac na jakom šahovskom turnir "XII. Memorijal Ante Krnjića" u...