Povijesni uspjeh

BRAVO! Juniori đurđevačkog Graničara izborili Prvu hrvatsku nogometnu ligu
B

Povijesni uspjeh ostvarili su danas juniori Nogometnog kluba Graničar iz Đurđevca izborivši Prvu hrvatsku nogometnu ligu za juniore.

Do plasmana u prvu ligu mladi su Picoki došli pobjedom nad vršnjacima Hrvatskog dragovoljca. Utakmica je igrana u Vrbovcu.

Prvo poluvrijeme završilo je 2:0 za Graničar. U drugom poluvremenu Picoki dobivaju dva pogotka tako da je regularni dio završio je 2:2. Uslijedilo je raspucavanje penala u kojem su koncentriraniji bili Picoki te na kraju osigurali povijesni uspjeh kluba.

Graničar iz Đurđevca imao sezonu iz snova, Radman: Fokus je na domaćim dečkima, a u subotu možemo ostvariti najveći uspjeh u povijesti